Malé zhodnotenie

Pridané: 23.03.2022 / 21:39

Z časovo-pracovných dôvodov momentálne v blízkej dobe pravdepodobne nenapíšem žiadny nový článok. Som nateraz dosť pracovne vyťažený, a jednoducho nestíham.
Druhá vec, ktorá ma trošku mrzí je, že aj napriek relatívne peknej dennej návštevnosti (30-50 pozretí stránky denne) nemám od návštevníkov už absolútne žiadnu odozvu. Takže poprosím nejaké komentáre, otázky a postrehy v diskusii , nech viem, čo je potreba upraviť, zlepšiť a podobne. Alebo hocijaký námet, či otázky ohľadom techniky.
Každopádne články budú o nejaký ten mesiac pokračovať, materiálu na zdokumentovanie je ešte relatívne dosť.
Pripomínam, že obsahom tejto stránky nieje žiadna oslava režimov a podobne, ani obchodovanie s technikou, dokonca články nerobím ani za účelom zisku (príspevok na chod stránky, minulý rok 6€, tento rok 0€ , takže z toho by som nevyžil), ale iba ukážka zaujímavej techniky jednej doby a to na študijné a vzdelávacie účely. Nič viac, nič menej.
Pozdravujem týmto všetkých, čo sa tu nejak preklikli, či už náhodou, alebo si trošku prišli rozšíriť obzory a informácie, alebo aj tých, čo hľadajú za tým niečo úplne iné (zbytočne), a teším sa na vaše odozvy (a aj prípadnú podporu) :)
B.J.

Fotogaléria (1)

Štatistiky

Návštev celkovo: 35303

Návštev týždeň: 265

Návštev dnes: 37

Podpora

Náklady stránky na rok 2023 Vyzbierané/Cieľ
39 € / 100 €

Odkazy

www.hodosik.sk www.zelenavlna.com www.wftw.nl www.om3kdx.webnode.sk www.cryptomuseum.com http://rf-10.nazory.cz/